Nebojíme se nových výzev

Není nic snadnějšího než říci, že něco nejde. Potřebujete převézt netradiční náklad či jej odeslat do netradiční destinace? Pak se nám ozvěte a my pro Vás nalezneme optimální řešení!

Dbáme na profesionální přístup

Náš přístup a péče vůči zákazníkům nám přinesla nejedno partnerství s prověřenými společnostmi. Neustále však chceme tyto partnerství posouvat o stupínek výše. 


RJP perfect spedition s.r.o

Firma RJP perfect spedition s.r.o. byla založena v roce 2017 za účelem dokázat zákazníkům a dopravcům, že jde všechno i jinak. Kvalitně, rychle, bezpečně a hlavně se spokojeností na obě strany.

Zakladatel této společnosti Jan Prchala má dlouholeté zkušenosti v oblasti dopravy a to taky dokazuje jeho vozový park. Aby ale tato společnost dokázala ještě více, tak jsme příjmuli disponenty a obchodní zástupce kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti spedičních a logistických služeb a tak se tyto zkušenosti spojili a vytvořili pevné a kvalitní služby aby byl spokojený jak náš zákazník tak i dopravce. Snažíme se ohodnocovat, jak dopravce pro jejích vylepšení vozového parku a lepší kvality služeb, tak i naše zaměstnance pro jejich lepší motivaci vám poskytnout ten nejlepší servis.